Language of document :

2012 m. liepos 2 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš Komisiją

(Byla F-67/12)

Proceso kalba: italų

Šalys

Ieškovas: ZZ (Briuselis, Belgija), atstovaujamas advokato G. Cipressa

Atsakovė: Europos Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

Sprendimo atmesti ieškovo prašymą atlyginti žalą, patirtą dėl to, kad atsakovė išsiuntė laišką, susijusį su ieškovo galimu sugrįžimu į tarnybą, kuriuo atsakoma į kai kuriuos ieškovo prašymus, advokatui, atstovavusiam ieškovui keliose bylose, kuriam ieškovas niekada nebuvo suteikęs bendrojo įgaliojimo, panaikinimas.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti sprendimą, kokia būtų jo forma, kuriuo Komisija atmetė 2011 m. gegužės 20 d. prašymą, ieškovo išsiųstą Paskyrimų tarnybai.

Prireikus, panaikinti aktą, kokia būtų jo forma, kuriuo Komisija atmetė 2011 m. gruodžio 1 d. skundą, pateiktą dėl sprendimo atmesti 2011 m. gegužės 20 d. prašymą, panaikinti šį sprendimą atmesti bei patenkinti 2011 m. gegužės 20 d. prašymą.

Prireikus, panaikinti 2012 m. kovo 9 d. laišką.

Nurodyti Komisijai atlyginti žalą, kurią ieškovas nepagrįstai patyrė dėl to, kad advokatui Giuseppe Cipressa Komisija nusiuntė laišką, nenurodant jo datos, ir priteisti ieškovui 10 000 EUR sumą arba kitą didesnę ar mažesnę sumą, kurią Tarnautojų teismas manys esant teisinga ir tinkama.

Priteisti iš Komisijos ieškovui nuo šios sumos 10 % metinių palūkanų su metine kapitalizacija, skaičiuojamų nuo tos dienos, kada Komisijoje gautas 2011 m. gegužės 20 d. prašymas, iki tos dienos, kada realiai bus sumokėta 10 000 EUR suma.

Priteisti iš Komisijos bylinėjimosi išlaidas.