Language of document :

2007 m. spalio 30 d. pareikštas ieškinys byloje Van Beers prieš Komisiją

(Byla F-126/07)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovė: Isabelle Van Beers (Woluwe-St-Etienne, Belgija), atstovaujama advokatų S. Orlandi, A. Coolen, J.-N. Louis ir E. Marchal

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovės reikalavimai

panaikinti Paskyrimų tarnybos sprendimą atmesti ieškovės kandidatūrą vykdant 2006 m. atestacijos procedūrą;

pripažinti, kad Pareigūnų tarnybos nuostatų 45 a straipsnio bendrųjų įgyvendinimo nuostatų 4 straipsnio 2 dalis tiek, kiek dėl jos arba neatsižvelgiama į realias kandidato į atestaciją atliekamas užduotis, arba nuo 2006 m. balandžio 30 d. ir toliau atskiriamos buvusios C* ir B* kategorijos, yra neteisėta;

priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovė, AST 6 lygio Komisijos pareigūnė, pateikė savo kandidatūrą vykdant 2006 m. atestacijos procedūrą. 2007 m. kovo 29 d. Paskyrimų tarnyba, patvirtino savo 2007 m. vasario 27 d. Sprendimą, išnagrinėjusi ieškovės dėl pastarojo sprendimo pateiktą apeliacinį skundą, galutinai nepriimti jos kandidatūros vykdant 2006 m. atestacijos procedūrą.

Grįsdama ieškinį ieškovė pirmiausia nurodo akivaizdžią vertinimo klaidą.

Be to, ji tvirtina, kad Pareigūnų tarnybos nuostatų 45 a straipsnio bendrųjų įgyvendinimo nuostatų 4 straipsnio 2 dalis yra neteisėta.

Konkrečiai ieškovė nurodo vienodo požiūrio, nediskriminavimo, proporcingumo, gero administravimo, karjeros ir teisėtų lūkesčių apsaugos principų pažeidimus.

____________