Language of document :

2008 m. vasario 22 d. pareikštas ieškinys byloje Gippini Fournier prieš Komisiją

(Byla F-21/08)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Eric Gippini Fournier (Briuselis, Belgija), atstovaujamas advokato F. Ruggeri Laderchi

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

Panaikinti Komisijos sprendimą neskirti ieškovui nei vieno pirmenybės balo vykdant 2003 m. paaukštinimo procedūrą, atsisakant skirti "Generalinio direktorato pirmenybės balus" ir atsisakant skirti pirmenybės balus už darbus institucijos interesais remiantis Pareigūnų tarnybos nuostatų 45 straipsnio bendrųjų įgyvendinimo taisyklių 9 straipsniu. Atsakovės įpareigojimas atlyginti ieškovui jo patirtus ekonominius nuostolius ir kuriuos jis patirs per savo karjerą dėl vėluojamo paaukštinimo, išplaukiančio iš skundžiamo sprendimo, ir jam sumokėti 2 500 eurų sumą patirtai moralinei žalai atlyginti.

Ieškovės reikalavimai

Panaikinti sprendimą neskirti ieškovui nei vieno pirmenybės balo vykdant 2003 m. paaukštinimo procedūrą, atsisakant suteikti "Generalinio direktorato pirmenybės balus" ir atsisakant skirti pirmenybės balus už darbus institucijos interesais remiantis Pareigūnų tarnybos nuostatų 45 straipsnio bendrųjų įgyvendinimo taisyklių 9 straipsniu.

Įpareigoti atsakovę atlyginti ieškovui jo patirtus ekonominius nuostolius ir kuriuos jis patirs per savo karjerą dėl vėluojamo paaukštinimo, išplaukiančio iš skundžiamo sprendimo.

Priteisti iš atsakovės ieškovui 2 500 eurų sumą patirtai moralinei žalai atlyginti.

Priteisti iš Komisijos bylinėjimosi išlaidas.

____________