Language of document :

2011 m. balandžio 14 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš EIB

(Byla F-45/11)

Proceso kalba: italų

Šalys

Ieškovas: ZZ, atstovaujamas advokato L. Isola

Atsakovas: Europos investicijų bankas

Ginčo dalykas bei aprašymas

Ieškovo vertinimo ataskaitos už 2009 m. panaikinimas nes joje jam nepaskirtas A arba B+ balas ir nesiūlyta jo paaukštinti paskiriant į D pareigų grupę.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti sprendimą, kurio kopija pateikta 2010 m. rugsėjo 24 d., tiek, kiek juo Skundų komitetas, remdamasis Pareigūnų tarnybos nuostatų 22 straipsniu ir 2010 m. kovo 18 d. laišku, 2010 m. rugsėjo 22 d., atmetė ieškovo skundą dėl 2009 m. ataskaitos.

Panaikinti 2009 m. vertinimo ataskaitą tiek, kiek vertinimo dalyje nesuteiktas A arba B+ balas ir nesiūlyta jo paaukštinti paskiriant į D pareigų grupę.

Panaikinti visus kitus susijusius dokumentus, priimtus po ir prieš, tarp kurių tikrai yra personalo direktorato priimtos praktinės gairės dėl vertinimo pirmosiomis abėcėlės raidėmis, nes, atsižvelgęs į savo vadovų dabar skundžiamą nuomonę, EIB neatkreipė dėmesio į ieškovą per 2010 m. kovo 25 d. pareigų paaukštinimo procedūras dalyje "paaukštinimai paskiriant iš E į F pareigų grupę".

Panaikinti 2010 m. lapkričio 17 ir 30 d. laiškus, kuriais EIB pirmininkas per Personalo nuostatų buvusiame 41 straipsnyje numatytą taikinimo procedūrą paneigė tai, kad ieškovas gali atstovauti pats sau, ir 2011 m. sausio 20 d. laišką, kuriuo generalinis personalo direktorius atsisakė atlyginti ieškovą atstovavusio specialisto išlaidas.

Priteisti iš EIB moralinės ir materialinės žalos atlyginimą, advokatui Gabriele Isola sumokėtus honorarus, bylinėjimosi išlaidas, palūkanas ir indeksuotas pripažintas sumas.

____________