Language of document :

2007 m. gegužės 21 d. pareikštas ieškinys byloje Joachim Behmer prieš Parlamentą

(Byla F-47/07)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Joachim Behmer (Briuselis, Belgija), atstovaujamas advokatų S. Orlandi, A. Coolen, J.-N. Louis et E. Marchal

Atsakovas: Europos Parlamentas

Ieškovės reikalavimai

Paskelbti 2005 m. liepos 6 d. Europos Parlamento biuro sprendimą dėl "Taisyklių dėl paaukštinimo balų suteikimo" ir 2005 m. liepos 25 d. Įgyvendinančių priemonių dėl nuopelnų balų ir dėl nuopelnų balų skyrimo ir pareigų paaukštinimo neteisėtais;

Panaikinti Paskyrimų tarnybos sprendimą nuo 2005 m. sausio 1 d. nepaaukštinti ieškovo į A*13 lygį pagal 2005 m. pareigų paaukštinimo procedūrą;

priteisti iš atsakovo bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovas, Europos Parlamento AD 12 lygio pareigūnas, šiuo metu einantis Europos viešosios tarnybos profesinės sąjungos Union syndicale Luxembourg vicepirmininko pareigas, visų pirma nurodo pirma įtraukose paminėtų sprendimų neteisėtumą, kurie jo manymu sudaro bendrąsias Europos Bendrijų pareigūnų tarnybos nuostatų (toliau - Pareigūnų tarnybos nuostatai) įgyvendinančias sąlygas 110 straipsnio prasme.

Be to, ieškovas tvirtina, kad buvo pažeistas Pareigūnų tarnybos nuostatų 45 straipsnis, tarnautojo teisė į paaukštinimą pareigose, vienodo vertinimo principas, motyvavimo pareiga bei padaryta akivaizdi vertinimo klaida. Visų pirma jis teigia, kad administracija, atsižvelgdama į jo pirmą reikalavimą, panaikinusi sprendimą paskirti ieškovui 2 nuopelnų balus, turėjo paaukštinti jį į AD 13 lygį.

Galiausiai ieškovas teigia, kad jis buvo diskriminuojamas atsižvelgiant į veiklą atstovaujant personalą, tuo pažeidžiant Pareigūnų tarnybos nuostatų 1d ir 24b straipsnius, Pareigūnų tarnybos nuostatų II priedo 1 straipsnio šeštąją pastraipą bei 1990 m. liepos 12 d. Europos Parlamento ir šios institucijos profesinių sąjungų arba personalo asociacijų narių pagrindinio susitarimo 17 straipsnį.

____________