Language of document :

2012 m. vasario 3 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš Komisiją

(Byla F-13/12)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: ZZ, atstovaujamas advokatų S. Rodrigues, C. Bernard-Glanz ir A. Blot

Atsakovė: Europos Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

Komisijos sprendimo nepratęsti ieškovo sutartininko sutarties panaikinimas.

Ieškovo reikalavimai

Pripažinti šį ieškinį priimtinu.

Panaikinti GD Žmogiškieji ištekliai ir saugumas HR. B. direktorato skyriaus „Įdarbinimas ir tarnybos nutraukimas“ vadovo sprendimą, kurį jis priėmė kaip AHCC, nepratęsti ieškovo sutarties.

Prireikus, panaikinti AHCC sprendimą atmesti ieškovo skundą.

Iš naujo perkelti ieškovą į pareigas, kurias jis užėmė DG DIGIT, pratęsiant jo sutartį pagal Tarnybos nuostatų reikalavimus.

Papildomai, jei nebūtų patenkintas pirma pateiktas prašymas iš naujo perkelti į pareigas, nurodyti atsakovei atlyginti ieškovo patirtą žalą, kuri preliminariai ir ex aequo et bono prilyginama skirtumui tarp darbo užmokesčio, kurį jis būtų gavęs kaip laikinas tarnautojas Komisijoje, jei jo sutartis būtų pratęsta, ir faktiškai gaunamų bedarbio išmokų per dviejų metų laikotarpį (atitinkantį pratęsimo laikotarpį, numatytą RAA 8 straipsnyje), kartu su teisės aktais įtvirtinto dydžio palūkanomis už pavėluotą mokėjimą, apskaičiuotomis už atitinkamą laikotarpį.

Bet kuriuo atveju, priteisti iš atsakovės preliminariai ir ex aequo et bono nustatytą 5 000 EUR sumą neturtinei žalai atlyginti, kartu su teisės aktais įtvirtinto dydžio palūkanomis už pavėluotą mokėjimą nuo sprendimo priėmimo dienos.

Priteisti iš Europos Komisijos bylinėjimosi išlaidas.