Language of document :

2006 m. lapkričio 29 d. pareikštas ieškinys byloje Bordini prieš Komisiją

(Byla F-134/06)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Giovanni Bordini (Dover, Jungtinė Karalystė), atstovaujamas advokatų L. Levi, C. Ronzi, I. Perego

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2006 m. sausio 25 d. Paskyrimų tarnybos sprendimą, kuriuo atsisakoma pripažinti, kad ieškovas buvo Jungtinės Karalystės gyventojas, netaikant jo pensijai Jungtinės Karalystės korekcinį koeficientą;

Priteisti iš atsakovės sumokėti sumų dėl Jungtinės Karalystės korekcinio koeficiento taikymo atgal ieškovo pensijai nuo 2004 m. balandžio 1 d. palūkanas, kurios yra dviem punktais aukštesnės nei nustatytos Europos Centriniame Banke ir atitinkamu laikotarpiu taikomos pagrindinėms pakartotinio finansavimo operacijoms.

priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Grįsdamas savo ieškinį, ieškovas pirmiausia pabrėžia, kad ginčijamas sprendimas pažeidžia pareigos motyvuoti principą tiek, kiek jis suformuluotas taip neaiškiai, kad neįmanoma suprasti jį pagrindžiančio motyvavimo.

Be to, ieškovas nurodo, ankstesnių Pareigūnų tarnybos nuostatų 82 straipsnio pažeidimą ir naujų Pareigūnų tarnybos nuostatų XIII priedo 20 straipsnio pažeidimą, akivaizdžią faktinių aplinkybių vertinimo klaidą, iš kurios kyla teisinė klaida, proporcingumo ir teisės į privatų gyvenimą principų pažeidimą.

Galiausiai, ieškovas teigia, kad Komisija pažeidė gero administravimo principą ir neįvykdė rūpinimosi pareigos.

____________