Sodni koledar
Ta koledar je le informativen in je objavljen s pridržkom sprememb.
Razvrsti po : datum | sodišče | dvorana
Datum Zadeva Jezik postopka Dvorana
ponedeljek 23/09/2019
14:30
Obravnava
C-488/18
Odmera
Golfclub Schloss Igling
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
C-136/17
Približevanje zakonodaj
GC e.a. (Déréférencement de données sensibles)
Sodišče - Veliki senat
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
torek 24/09/2019
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-515/17 P
C-561/17 P
Načela prava Skupnosti
Uniwersytet Wrocławski / REA
Poljska / Uniwersytet Wrocławski in REA
Sodišče - Veliki senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
C-507/17
Približevanje zakonodaj
Google (Portée territoriale du déréférencement)
Sodišče - Veliki senat
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
torek 24/09/2019
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-558/18
C-563/18
Načela prava Skupnosti
Miasto Łowicz
Prokuratura Okręgowa w Płocku
Sodišče - Veliki senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
torek 24/09/2019
09:30
Obravnava
C-588/18
Socialna politika
Fetico in drugi
Sodišče - Veliki senat
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sodba
C-11/18 P
Skupna varnostna in zunanja politika
Klymenko / Svet
Sodišče - Sedmi senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-10/18 P
Konkurenca
Marine Harvest / Komisija
Sodišče - Četrti senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sodba
C-63/18
Vitali
Sodišče - Peti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-394/18
Pravica do ustanavljanja
I.G.I.
Sodišče - Drugi senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 26/09/2019
09:30
Obravnava
C-456/18 P
Državna pomoč
Madžarska / Komisija
Sodišče - Prvi senat
HU Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-532/18
Promet
Niki Luftfahrt
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sodba
C-556/18
Komisija / Espagne (Eaux – Mise à jour des plans de gestion des îles Canaries)
Sodišče - Sedmi senat
ES Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 26/09/2019
09:30
Obravnava
C-560/18 P
Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych / Komisija
Sodišče - Peti senat
EN Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sodba
C-600/18
Promet
UTEP 2006.
Sodišče - Osmi senat
HU Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 26/09/2019
09:30
Obravnava
C-607/18 P
Konkurenca
NKT Verwaltung in NKT / Komisija
Sodišče - Sedmi senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 26/09/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-785/18
Kmetijstvo
GAEC Jeanningros
Sodišče - Četrti senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
torek 01/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-274/14
Državna pomoč
Banco de Santander
Sodišče - Veliki senat
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
torek 01/10/2019
09:30
Sodba
C-616/17
Blaise in drugi
Sodišče - Veliki senat
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
torek 01/10/2019
09:30
Sodba
C-673/17
Industrijska politika
Planet49
Sodišče - Veliki senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
torek 01/10/2019
09:30
Obravnava
Združene zadeve C-262/18 P
C-271/18 P
Državna pomoč
Komisija / Dôvera zdravotná poistʼovňa
Slovaška / Dôvera zdravotná poistʼovňa
Sodišče - Veliki senat
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 02/10/2019
09:30
Sodba
C-93/18
Državljanstvo Unije
Bajratari
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 02/10/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-152/18 P
C-153/18 P
Gospodarska politika
Crédit mutuel Arkéa / BCE
Sodišče - Prvi senat
FR Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
sreda 02/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-442/18 P
BCE / Espírito Santo Financial (Portugal)
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
sreda 02/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-465/18
Svoboda opravljanja storitev
Comune di Bernareggio
Sodišče - Četrti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
sreda 02/10/2019
09:30
Obravnava
C-634/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Prokuratura Rejonowa w Słupsku
Sodišče - Prvi senat
PL Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 02/10/2019
09:30
Obravnava
C-667/18
Pravica do ustanavljanja
Orde van Vlaamse Balies in Ordre des barreaux francophones et germanophone
Sodišče - Tretji senat
NL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-621/17
Kiss in CIB Bank
Sodišče - Tretji senat
HU Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-18/18
Svoboda opravljanja storitev
Glawischnig-Piesczek
Sodišče - Tretji senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-42/18
Odmera
Cardpoint
Sodišče - Tretji senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-70/18
Zunanji odnosi
A in drugi
Sodišče - Prvi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-197/18
Wasserleitungsverband Nördliches Burgenland in drugi
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-208/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Petruchová
Sodišče - Prvi senat
CS Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-260/18
Dziubak
Sodišče - Tretji senat
PL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-267/18
Delta Antrepriză de Construcţii şi Montaj 93
Sodišče - Četrti senat
RO Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-272/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Verein für Konsumenteninformation
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-274/18
Socialna politika
Schuch-Ghannadan
Sodišče - Tretji senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-285/18
Irgita
Sodišče - Četrti senat
LT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-302/18
Območje svobode, varnosti in pravice
X (Résidents de longue durée – Ressources stables, régulières in suffisantes)
Sodišče - Tretji senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-329/18
Odmera
Altic
Sodišče - Tretji senat
LV Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-378/18
Kmetijstvo
Westphal
Sodišče - Osmi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-401/18
Odmera
Herst
Sodišče - Četrti senat
CS Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
C-632/18
Gospodarska politika
Fonds du Logement de la Région de Bruxelles-Capitale
Sodišče - Osmi senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 03/10/2019
09:30
Obravnava
C-649/18
Prosti pretok blaga
A (Publicité in vente de médicaments en ligne)
Sodišče - Tretji senat
FR Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 07/10/2019
09:30
Sodba
C-171/18
Socialna politika
Safeway
Sodišče - Veliki senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
torek 08/10/2019
09:30
Obravnava
C-581/18
Načela prava Skupnosti
TÜV Rheinland LGA Products in Allianz IARD
Sodišče - Veliki senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 09/10/2019
09:30
Sodba
C-548/18
Območje svobode, varnosti in pravice
BGL BNP Paribas
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 09/10/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-573/18
C-574/18
Odmera
C (TVA in subventions agricoles)
Sodišče - Deseti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 09/10/2019
09:30
Obravnava
C-719/18
Približevanje zakonodaj
Vivendi
Sodišče - Peti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 09/10/2019
09:30
Sodba
C-489/19 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
NJ (Parquet de Vienne)
Sodišče - Drugi senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
C-674/17
Luonnonsuojeluyhdistys Tapiola
Sodišče - Drugi senat
FI Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
C-703/17
Prosto gibanje oseb
Krah
Sodišče - Drugi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-211/18
Odmera
Idealmed III
Sodišče - Šesti senat
PT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-384/18
Pravica do ustanavljanja
Komisija / Belgique (Comptables)
Sodišče - Četrti senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
ponedeljek 14/10/2019
14:30
Obravnava
C-502/19
Načela prava Skupnosti
Junqueras Vies
Sodišče - Veliki senat
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 15/10/2019
09:00
Sodba
C-128/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Dorobantu
Sodišče - Veliki senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
torek 15/10/2019
09:00
Obravnava
C-746/18
Približevanje zakonodaj
Prokuratuur (Conditions d’accès aux données relatives aux communications électroniques)
Sodišče - Veliki senat
ET Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 16/10/2019
09:00
Obravnava
C-606/18 P
Konkurenca
Nexans France in Nexans / Komisija
Sodišče - Drugi senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 16/10/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-4/18
C-5/18
Odmera
Winterhoff
Eisenbeis
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 16/10/2019
09:30
Sodba
C-189/18
Odmera
Glencore Agriculture Hungary
Sodišče - Peti senat
HU Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 16/10/2019
09:30
Sodba
C-270/18
Odmera
UPM France
Sodišče - Peti senat
FR Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
sreda 16/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-371/18
Intelektualna lastnina
Sky in drugi
Sodišče - Četrti senat
EN Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
sreda 16/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-427/18 P
Kadrovski predpisi
SEAE / Alba Aguilera in drugi
Sodišče - Deseti senat
FR Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 16/10/2019
09:30
Sodba
C-490/18
Kmetijstvo
Agrárminiszter
Sodišče - Deveti senat
HU Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
sreda 16/10/2019
09:30
Obravnava
C-615/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Staatsanwaltschaft Offenburg
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-692/17
Odmera
Paulo Nascimento Consulting
Sodišče - Drugi senat
PT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-31/18
Energetika
Elektrorazpredelenie Yug
Sodišče - Peti senat
BG Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-103/18
C-429/18
Socialna politika
Sánchez Ruiz
Fernández Álvarez in drugi
Sodišče - Drugi senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-177/18
Socialna politika
Baldonedo Martín
Sodišče - Drugi senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-239/18
Kmetijstvo
Saatgut-Treuhandverwaltung
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-341/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Enrôlement des marins dans le port de Rotterdam)
Sodišče - Peti senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-403/18 P
Konkurenca
Alcogroup in Alcodis / Komisija
Sodišče - Osmi senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-405/18
Prosto gibanje oseb
AURES Holdings
Sodišče - Četrti senat
CS Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-423/18
Kmetijstvo
Südzucker
Sodišče - Osmi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-459/18
Pravica do ustanavljanja
Argenta Spaarbank
Sodišče - Sedmi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-514/18 P
Intelektualna lastnina
Landeskammer für Land- und Forstwirtschaft in Steiermark / Schmid
Sodišče - Deseti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-569/18
Približevanje zakonodaj
Caseificio Cirigliana in drugi
Sodišče - Deveti senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-579/18
Carinska unija
Comida paralela 12
Sodišče - Deveti senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-592/18
Približevanje zakonodaj
Darie
Sodišče - Deveti senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
C-653/18
Odmera
Unitel
Sodišče - Deseti senat
PL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-766/18 P
Intelektualna lastnina
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO
Sodišče - Peti senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
torek 22/10/2019
09:30
Obravnava
C-78/18
Prosti pretok kapitala
Komisija / Hongrie (Transparence associative)
Sodišče - Veliki senat
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 23/10/2019
09:30
Obravnava
C-576/18
Državna pomoč
Komisija / Italie (Aides illégales au secteur hôtelier en Sardaigne)
Sodišče - Šesti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 23/10/2019
09:30
Obravnava
C-601/18 P
Konkurenca
Prysmian in Prysmian Cavi e Sistemi / Komisija
Sodišče - Drugi senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 23/10/2019
09:30
Obravnava
C-663/18
Prosti pretok blaga
B S in C A (Commercialisation du cannabidiol - CBD)
Sodišče - Četrti senat
FR Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:00
Obravnava
Združene zadeve C-566/19 PPU
C-626/19 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
Parquet général du Grand-Duché de Luxembourg
Openbaar Ministerie
Sodišče - Prvi senat
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:00
Obravnava
C-625/19 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
Openbaar Ministerie
Sodišče - Prvi senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:00
Obravnava
C-627/19 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
Openbaar Ministerie
Sodišče - Prvi senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
C-324/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Gavanozov
Sodišče - Prvi senat
BG Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
C-212/18
Prato Nevoso Termo Energy
Sodišče - Drugi senat
IT Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-244/18 P
Državna pomoč
Larko / Komisija
Sodišče - Drugi senat
EL Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 24/10/2019
09:30
Obravnava
C-461/18 P
Trgovinska politika
Changmao Biochemical Engineering / Distillerie Bonollo e.a. in Svet
Sodišče - Drugi senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-458/18
Odmera
GVC Services (Bulgaria)
Sodišče - Peti senat
BG Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-469/18
C-470/18
Odmera
Belgische Staat
Sodišče - Peti senat
NL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
C-515/18
Promet
Autorità Garante della Concorrenza e del Mercato (Attribution directe d’un contrat de service public de transport)
Sodišče - Deseti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-578/18
Energetika
Energiavirasto
Sodišče - Peti senat
FI Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 24/10/2019
09:30
Obravnava
C-769/18
Socialna varnost delavcev migrantov
Caisse d’assurance retraite in de la santé au travail d’Alsace-Moselle
Sodišče - Osmi senat
FR Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
C-35/19
Prosto gibanje oseb
État belge (Indemnité pour personnes handicapées)
Sodišče - Osmi senat
FR Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 24/10/2019
14:30
Obravnava
C-583/18
Verbraucherzentrale Berlin
Sodišče - Deveti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 05/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-663/17 P
C-665/17 P
C-669/17 P
Gospodarska politika
BCE / Trasta Komercbanka in drugi
Komisija / Trasta Komercbanka e.a. in BCE
Trasta Komercbanka in drugi / BCE
Sodišče - Veliki senat
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
torek 05/11/2019
09:30
Sodba
C-192/18
Načela prava Skupnosti
Komisija / Pologne (Indépendance des juridictions de droit commun)
Sodišče - Veliki senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
torek 05/11/2019
09:30
Obravnava
C-673/18
Intelektualna lastnina
Santen
Sodišče - Veliki senat
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 06/11/2019
09:30
Obravnava
C-611/18 P
Konkurenca
Pirelli & C. / Komisija
Sodišče - Sedmi senat
IT Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 06/11/2019
09:30
Obravnava
C-730/18 P
Arbitražna klavzula
SC / Eulex Kosovo
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 06/11/2019
09:30
Obravnava
C-753/18
Intelektualna lastnina
Stim in SAMI
Sodišče - Peti senat
SV Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-584/17 P
Arbitražna klavzula
ADR Center / Komisija
Sodišče - Tretji senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
C-687/17 P
Državna pomoč
Aanbestedingskalender in drugi / Komisija
Sodišče - Peti senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
C-68/18
Odmera
Petrotel-Lukoil
Sodišče - Peti senat
RO Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-80/18
C-81/18
C-82/18
C-83/18
UNESA
Endesa Generación
Iberdrola Generación Nuclear
Sodišče - Peti senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-105/18
C-106/18
C-107/18
C-108/18
C-109/18
C-110/18
C-111/18
C-112/18
C-113/18
UNESA
Engasa
Duerocanto
Acciona
Associació de Productors i Usuaris d’Energia Elèctrica
Burgos Pérez in Guinea Bueno
Endesa Generación
APPA
Parc del Segre in drugi
Sodišče - Peti senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-215/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Primera Air Scandinavia
Sodišče - Prvi senat
CS Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
C-280/18
Flausch in drugi
Sodišče - Prvi senat
EL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
C-346/18 P
Rose Vision / Komisija
Sodišče - Šesti senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-349/18
C-350/18
C-351/18
Kanyeba
Nijs
Dedroog
Sodišče - Peti senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-364/18
C-365/18
Energetika
Eni
Shell Italia
Sodišče - Deveti senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
C-396/18
Promet
Cafaro
Sodišče - Prvi senat
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-419/18
C-483/18
Profi Credit Polska
Sodišče - Prvi senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-480/18
Prosto gibanje oseb
PrivatBank
Sodišče - Deveti senat
LV Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-488/18
Odmera
Golfclub Schloss Igling
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
C-555/18
Območje svobode, varnosti in pravice
K.H.K. (Saisie conservatoire des comptes bancaires)
Sodišče - Šesti senat
BG Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-659/18
Območje svobode, varnosti in pravice
VW (Droit d’accès à un avocat en cas de non-comparution)
Sodišče - Drugi senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 07/11/2019
09:30
Obravnava
C-693/18
Približevanje zakonodaj
CLCV in drugi
Sodišče - Drugi senat
FR Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 11/11/2019
14:30
Obravnava
C-575/18 P
Češka republika / Komisija
Sodišče - Veliki senat
CS null
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 12/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-183/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Bank BGŻ BNP Paribas
Sodišče - Prvi senat
PL null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
torek 12/11/2019
09:30
Sodba
C-233/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Haqbin
Sodišče - Veliki senat
NL null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
torek 12/11/2019
09:30
Sodba
C-261/18
Komisija / Irlande (Parc éolien de Derrybrien)
Sodišče - Veliki senat
EN null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
torek 12/11/2019
09:30
Sodba
C-363/18
Približevanje zakonodaj
Organisation juive européenne in Vignoble Psagot
Sodišče - Veliki senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
torek 12/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-535/18
Land Nordrhein-Westfalen
Sodišče - Prvi senat
DE null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
torek 12/11/2019
09:30
Obravnava
C-687/18
Približevanje zakonodaj
Associated Newspapers
Sodišče - Veliki senat
EN null
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 12/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-502/19
Načela prava Skupnosti
Junqueras Vies
Sodišče - Veliki senat
ES null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 13/11/2019
09:30
Sodba
C-641/17
Prosti pretok kapitala
College Pension Plan of British Columbia
Sodišče - Drugi senat
DE null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
sreda 13/11/2019
09:30
Sodba
C-2/18
Kmetijstvo
Lietuvos Respublikos Seimo narių grupė
Sodišče - Drugi senat
LT null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 13/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-406/18
Območje svobode, varnosti in pravice
PG
Sodišče - Prvi senat
HU null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 13/11/2019
09:30
Sodba
C-528/18 P
Intelektualna lastnina
Outsource Professional Services / EUIPO
Sodišče - Deseti senat
EN null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
sreda 13/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-564/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal (Tompa)
Sodišče - Prvi senat
HU null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 13/11/2019
09:30
Obravnava
C-570/18 P
Kadrovski predpisi
HF / Parlament
Sodišče - Drugi senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 13/11/2019
09:30
Obravnava
C-779/18
Mikrokasa in Revenue Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w Warszawie
Sodišče - Prvi senat
PL null
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sodba
C-585/17
Državna pomoč
Dilly's Wellnesshotel
Sodišče - Peti senat
DE null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sodba
C-255/18
Približevanje zakonodaj
State Street Bank International
Sodišče - Prvi senat
IT null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-328/18 P
Intelektualna lastnina
EUIPO / Equivalenza Manufactory
Sodišče - Četrti senat
ES null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sodba
C-445/18
Kmetijstvo
Vaselife International in Chrysal International
Sodišče - Prvi senat
NL null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-454/18
Energetika
Baltic Cable
Sodišče - Tretji senat
SV null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sodba
C-484/18
Približevanje zakonodaj
Spedidam
Sodišče - Peti senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-547/18
Odmera
Dong Yang Electronics
Sodišče - Peti senat
PL null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sodba
C-599/18 P
Konkurenca
Silec Cable in General Cable / Komisija
Sodišče - Sedmi senat
EN null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-616/18
Cofidis
Sodišče - Drugi senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 14/11/2019
09:30
Obravnava
C-670/18
Socialna politika
Comune di Gesturi
Sodišče - Osmi senat
IT null
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-679/18
OPR-Finance
Sodišče - Drugi senat
CS null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-752/18
Deutsche Umwelthilfe
Sodišče - Veliki senat
DE null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 14/11/2019
09:30
Obravnava
C-833/18
Intelektualna lastnina
Brompton Bicycle
Sodišče - Peti senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 14/11/2019
09:30
Obravnava
C-2/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Riigiprokuratuur (Mesures de probation)
Sodišče - Prvi senat
ET null
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 19/11/2019
09:00
Sklepni predlogi
C-66/18
Svoboda opravljanja storitev
Komisija / Hongrie (Enseignement supérieur)
Sodišče - Veliki senat
HU null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
torek 19/11/2019
09:00
Sodba
Združene zadeve C-585/18
C-624/18
C-625/18
Načela prava Skupnosti
A.K. (Indépendance de la chambre disciplinaire de la Cour suprême)
CP (Indépendance de la chambre disciplinaire de la Cour suprême)
DO (Indépendance de la chambre disciplinaire de la Cour suprême)
Sodišče - Veliki senat
PL null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
torek 19/11/2019
09:00
Obravnava
Združene zadeve C-724/18
C-727/18
Svoboda opravljanja storitev
Cali Apartments
Procureur général près la cour d’appel de Paris in ville de Paris
Sodišče - Veliki senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 20/11/2019
09:30
Obravnava
C-212/19
Državna pomoč
Compagnie des pêches de Saint-Malo
Sodišče - Drugi senat
FR null
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 21/11/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve C-203/18
C-374/18
Prosto gibanje oseb
Deutsche Post in Leymann
UPS Deutschland in drugi
Sodišče - Tretji senat
DE null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 21/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-446/18
Odmera
AGROBET CZ
Sodišče - Drugi senat
CS null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 21/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-496/18
C-497/18
HUNGEOD in drugi
Budapesti Közlekedési Zrt.
Sodišče - Četrti senat
HU null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 21/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-584/18
Območje svobode, varnosti in pravice
Blue Air - Airline Management Solutions in drugi
Sodišče - Tretji senat
EL null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 21/11/2019
09:30
Obravnava
C-786/18
Prosti pretok blaga
ratiopharm
Sodišče - Tretji senat
DE null
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 21/11/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-836/18
Državljanstvo Unije
Subdelegación del Gobierno en Ciudad Real
Sodišče - Peti senat
ES null
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
ponedeljek 23/09/2019
15:00
Obravnava
T-531/18
Konkurenca
LL-Carpenter / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
CS Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-586/14 RENV
Trgovinska politika
Xinyi PV Products (Anhui) Holdings / Komisija
Splošno sodišče - Peti senat
EN Dvorana Dalsgaard
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve T-755/15
T-759/15
Državna pomoč
Luksemburg / Komisija
Fiat Chrysler Finance Europe / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-636/16
Državna pomoč
Starbucks in Starbucks Manufacturing Emea / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-105/17
Konkurenca
HSBC Holdings in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Drugi razširjeni senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-391/17
Pravo institucij
Romunija / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
RO Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-13/18
Intelektualna lastnina
Crédit mutuel Arkéa / EUIPO - Confédération nationale du Crédit mutuel (Crédit Mutuel)
Splošno sodišče - Drugi senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-261/18
Intelektualna lastnina
Roxtec / EUIPO - Wallmax (Représentation d'un carré noir contenant sept cercles bleus concentriques)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-404/18
Intelektualna lastnina
Zhadanov / EUIPO (PDF Expert)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Dvorana Dalsgaard
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Sodba
T-492/18
Intelektualna lastnina
Zhadanov / EUIPO (Scanner Pro)
Splošno sodišče - Peti senat
EN Dvorana Dalsgaard
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:30
Obravnava
T-658/18
Intelektualna lastnina
Hästens Sängar / EUIPO (Représentation d'un motif à carreaux)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
09:45
Sodba
T-466/17
Konkurenca
Printeos in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Tretji razširjeni senat
ES Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-121/15
Državna pomoč
Fortischem / Komisija
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-780/17
Kadrovski predpisi
US / BCE
Splošno sodišče - Šesti senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-39/18
Kadrovski predpisi
VF / BCE
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-68/18
Intelektualna lastnina
Fränkischer Weinbauverband / EUIPO (Forme d'une bouteille ellipsoïdale)
Splošno sodišče - Šesti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-112/18
Intelektualna lastnina
Pink Lady America / OCVV - WAAA (Cripps Pink)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-219/18
Intelektualna lastnina
Piaggio & C. / EUIPO - Zhejiang Zhongneng Industry Group (Mobylettes)
Splošno sodišče - Šesti senat
IT Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-255/18
Kadrovski predpisi
US / BCE
Splošno sodišče - Šesti senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-300/18
Yanukovych / Svet
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-301/18
Yanukovych / Svet
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
10:00
Sodba
T-507/18
Kmetijstvo
Francija / Komisija
Splošno sodišče - Šesti senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
15:00
Sodba
T-500/17
Trgovinska politika
Hubei Xinyegang Special Tube / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
15:00
Sodba
T-356/18
Intelektualna lastnina
Volvo Trademark / EUIPO - Paalupaikka (V V-WHEELS)
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
15:00
Sodba
T-497/18
Intelektualna lastnina
IAK - Forum International / EUIPO - Schwalb (IAK)
Splošno sodišče - Sedmi senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
15:00
Obravnava
T-683/18
Intelektualna lastnina
Conte / EUIPO (CANNABIS STORE AMSTERDAM)
Splošno sodišče - Sedmi senat
IT Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 24/09/2019
15:00
Sodba
T-749/18
Intelektualna lastnina
Daimler / EUIPO (ROAD EFFICIENCY)
Splošno sodišče - Sedmi senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 01/10/2019
09:30
Obravnava
T-484/18
Kadrovski predpisi
XB / BCE
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 01/10/2019
14:30
Obravnava
T-487/18
Intelektualna lastnina
Stada Arzneimittel / EUIPO (ViruProtect)
Splošno sodišče - Drugi senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 02/10/2019
09:30
Obravnava
T-607/17
Državna pomoč
Volotea / Komisija
Splošno sodišče - Prvi razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 02/10/2019
14:30
Obravnava
T-8/18
Državna pomoč
easyJet Airline / Komisija
Splošno sodišče - Prvi razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-805/17
BASF / ECHA
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-806/17
BASF in REACH & colours / ECHA
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Obravnava
T-8/18
Državna pomoč
easyJet Airline / Komisija
Splošno sodišče - Prvi razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-491/18
Intelektualna lastnina
Vafo Praha / EUIPO - Rutzinger-Kurpas (Meatlove)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-500/18
Intelektualna lastnina
Puma / EUIPO - Destilerias MG (MG PUMA)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Obravnava
T-509/18
Kmetijstvo
Češka republika / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
CS Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-533/18
Intelektualna lastnina
Wanda Films in Wanda Visión / EUIPO - Dalian Wanda Group Co. (WANDA FILMS)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-542/18
Intelektualna lastnina
Wanda Films in Wanda Visión / EUIPO - Dalian Wanda Group Co. (wanda films)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-666/18
Intelektualna lastnina
6Minutes Media / EUIPO - ad pepper media International (ad pepper)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-668/18
Intelektualna lastnina
6Minutes Media / EUIPO - ad pepper media International (ADPepper)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-686/18
Intelektualna lastnina
LegalCareers / EUIPO (LEGALCAREERS)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:30
Sodba
T-730/18
Kadrovski predpisi
DQ in drugi / Parlament
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 03/10/2019
09:31
Obravnava
T-716/17
Državna pomoč
Germanwings / Komisija
Splošno sodišče - Prvi razširjeni senat
DE Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 08/10/2019
14:30
Obravnava
T-504/18
Pravo institucij
XG / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 09/10/2019
09:30
Obravnava
T-195/18
Arbitražna klavzula
Talanton / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
EL Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 09/10/2019
09:30
Obravnava
T-402/18
Kadrovski predpisi
Aquino in drugi / Parlament
Splošno sodišče - Šesti razširjeni senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-335/17
Zunanji odnosi
Help - Hilfe zur Selbsthilfe / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-372/18
Kadrovski predpisi
Colombani / SEAE
Splošno sodišče - Drugi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-428/18
Intelektualna lastnina
McDreams Hotel / EUIPO - McDonald's International Property (mc dreams hotels Träumen zum kleinen Preis!)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-453/18
Intelektualna lastnina
Biasotto / EUIPO - Oofos (OOF)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-454/18
Intelektualna lastnina
Biasotto / EUIPO - Oofos (OO)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-536/18
Intelektualna lastnina
Société des produits Nestlé / EUIPO - European Food (FITNESS)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-632/18
Kadrovski predpisi
ZM in drugi / Svet
Splošno sodišče - Osmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Obravnava
T-690/18
Intelektualna lastnina
Sony Interactive Entertainment Europe / EUIPO - Vieta Audio (Vita)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Obravnava
T-726/18
Pravo institucij
Mélin / Parlament
Splošno sodišče - Šesti senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 10/10/2019
09:30
Sodba
T-700/18
Intelektualna lastnina
Kalypso Media Group / EUIPO - Wizards of the Coast (DUNGEONS)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 11/10/2019
09:30
Obravnava
T-320/18
Kadrovski predpisi
WD / EFSA
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 15/10/2019
09:30
Sodba
T-434/18
Intelektualna lastnina
Vans / EUIPO (ULTRARANGE)
Splošno sodišče - Prvi senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 15/10/2019
09:30
Sodba
T-582/18
Intelektualna lastnina
Boxer Barcelona / EUIPO - X-Technology Swiss (XBOXER BARCELONA)
Splošno sodišče - Sodnik posameznik
ES Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 15/10/2019
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-653/18
T-654/18
Intelektualna lastnina
Armani / EUIPO - Asunción (GIORGIO ARMANI le Sac 11)
Armani / EUIPO - Asunción (le Sac 11)
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 16/10/2019
09:30
Obravnava
T-251/18
Politika na področju ribištva
IFSUA / Svet
Splošno sodišče - Prvi senat
ES Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 16/10/2019
09:30
Sodba
T-432/18
Kadrovski predpisi
Palo / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 16/10/2019
09:30
Sodba
T-684/18
Kadrovski predpisi
ZV / Komisija
Splošno sodišče - Peti senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 16/10/2019
09:30
Obravnava
T-29/19
Intelektualna lastnina
Idea Groupe / EUIPO - The Logistical Approach (Idealogistic Verhoeven Greatest care in getting it there)
Splošno sodišče - Peti senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 17/10/2019
09:30
Obravnava
T-380/17
Konkurenca
HeidelbergCement in Schwenk Zement / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
T-279/18
Intelektualna lastnina
Alliance Pharmaceuticals / EUIPO - AxiCorp (AXICORP ALLIANCE)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
T-628/18
Intelektualna lastnina
E.I. Papadopoulos / EUIPO - Europastry (fripan VIENNOISERIE CAPRICE Pur Beurre)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 17/10/2019
09:30
Sodba
T-10/19
Intelektualna lastnina
United States Seafoods / EUIPO (UNITED STATES SEAFOODS)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 17/10/2019
09:30
Obravnava
T-69/19
Intelektualna lastnina
Südwestdeutsche Salzwerke / EUIPO (Bad Reichenhaller Alpensaline)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 22/10/2019
09:30
Obravnava
T-647/18
Kadrovski predpisi
ZQ / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
IT Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-515/13 RENV
T-719/13 RENV
Državna pomoč
Španija / Komisija
Lico Leasing in Pequeños y Medianos Astilleros Sociedad de Reconversión / Komisija
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
ES Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-332/17
Energetika
E-Control / ACER
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-333/17
Energetika
Austrian Power Grid in Vorarlberger Übertragungsnetz / ACER
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-601/17
Intelektualna lastnina
Rubik's Brand / EUIPO - Simba Toys (Forme d’un cube avec des faces ayant une structure en grille)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-778/17
Državna pomoč
Autostrada Wielkopolska / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-58/18
Intelektualna lastnina
Mahr / EUIPO - Especialidades Vira (Xocolat)
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-310/18
Socialna politika
EPSU in Goudriaan / Komisija
Splošno sodišče - Deveti razširjeni senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-417/18
Pravo institucij
CdT / EUIPO
Splošno sodišče - Četrti senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-498/18
Intelektualna lastnina
ZPC Flis / EUIPO - Aldi Einkauf (Happy Moreno choco)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-559/18
Intelektualna lastnina
Atos Medical / EUIPO - Andreas Fahl Medizintechnik- Vertrieb (Patch médicaux)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-560/18
Intelektualna lastnina
Atos Medical / EUIPO - Andreas Fahl Medizintechnik- Vertrieb (Patch médicaux)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Obravnava
T-743/18
Intelektualna lastnina
Japan Tobacco / EUIPO - I.J. Tobacco Industry (I.J. TOBACCO INDUSTRY)
Splošno sodišče - Peti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-708/18
Intelektualna lastnina
ZPC Flis / EUIPO - Aldi Einkauf (FLIS Happy Moreno choco)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 24/10/2019
09:30
Sodba
T-41/19
Intelektualna lastnina
MSI Svetovanje / EUIPO - Industrial Farmaceutica Cantabria (nume)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 05/11/2019
09:30
Obravnava
T-332/15
Ocean Capital Administration in drugi / Svet
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 05/11/2019
09:30
Obravnava
T-42/19
Intelektualna lastnina
Volkswagen / EUIPO (CROSS)
Splošno sodišče - Šesti senat
DE Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 05/11/2019
14:30
Sodba
T-361/18
Intelektualna lastnina
APEDA / EUIPO - Burraq Travel & Tours General Tourism Office (SIR BASMATI RICE)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 05/11/2019
14:30
Obravnava
T-23/19
Intelektualna lastnina
Limango / EUIPO - Consolidated Artists (limango)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 06/11/2019
09:30
Obravnava
T-598/18
Intelektualna lastnina
Grupo Textil Brownie / EUIPO - The Guide Association (BROWNIE)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 06/11/2019
09:30
Obravnava
T-5/19
Intelektualna lastnina
Clatronic International / EUIPO (PROFI CARE)
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
T-48/17
Pravo institucij
ADDE / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
T-240/17
Konkurenca
Campine in Campine Recycling / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Obravnava
T-835/17
Trgovinska politika
Eurofer / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
T-380/18
Intelektualna lastnina
Intas Pharmaceuticals / EUIPO - Laboratorios Indas (INTAS)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
T-431/18
Kadrovski predpisi
WN / Parlament
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
T-568/18
Intelektualna lastnina
Local-e-motion / EUIPO - Volkswagen (WE)
Splošno sodišče - Prvi senat
DE Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Obravnava
T-605/18
Kadrovski predpisi
ZF / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Obravnava
T-135/19
Intelektualna lastnina
Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals / EUIPO - Dalmat (LaTV3D)
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 07/11/2019
09:30
Sodba
T-240/19
Intelektualna lastnina
A9.com / EUIPO (Représentation d'une cloche)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 08/11/2019
09:30
Obravnava
T-681/18
Intelektualna lastnina
"Korporaciya "Masternet" / EUIPO - Stayer Ibérica (STAYER)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 14/11/2019
09:30
Obravnava
T-758/14 RENV
Konkurenca
Infineon Technologies / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 14/11/2019
09:30
Sodba
T-149/19
Intelektualna lastnina
Société des produits Nestlé / EUIPO - Jumbo Africa (Représentation d'une silhouette humaine sur un écusson)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 20/11/2019
09:30
Sodba
T-502/16
Kadrovski predpisi
Missir Mamachi di Lusignano in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
IT Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 20/11/2019
09:30
Sodba
T-695/18
Intelektualna lastnina
Werner / EUIPO - Merck (fLORAMED)
Splošno sodišče - Tretji senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 21/11/2019
09:30
Sodba
T-527/18
Intelektualna lastnina
K.A. Schmersal Holding / EUIPO - Tecnium (tec.nicum)
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 21/11/2019
09:30
Obravnava
T-677/18
Intelektualna lastnina
Galletas Gullón / EUIPO - Intercontinental Great Brands (gullón TWINS COOKIE SANDWICH)
Splošno sodišče - Sedmi senat
ES Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF