Giustina Rocca yra laikoma pirmąja teisininke istorijoje. Jos vardas įėjo į istoriją dėl 1500 m. balandžio 8 d. priimto arbitražo sprendimo byloje, kurią jai buvo pavesta išspręsti. Venecijiečių Tranio valdytojo rūmuose G. Rocca paskelbė sprendimą paprasta kalba – ne lotynų, kaip tuo metu buvo įprasta, – kad šis sprendimas būtų suprantamas žmonėms, atėjusiems jo išklausyti. Paskui ji pašaukė pralaimėjusią šalį, kad ši jai sumokėtų honorarą, taip laikais, kai moterys negalėjo nei mokytis, nei užsiimti teisininko profesija, išreikšdama siekį būti vertinamai lygiai su vyrais, turėjusiais tokias teises.
Skirdamas Giustinos Roccos vardą savo aukščiausiam bokštui Europos Sąjungos Teisingumo Teismas primena, kad remia visų žmonių prieigą prie teisės ir teisingumo, ir patvirtina įsipareigojimą užtikrinti lygias galimybes, atsispindintį jo paties jurisprudencijoje.
29 aukštų ir 118 metrų bokštas „Rocca“ yra aukščiausias Liuksemburgo pastatas. Nors tai tik vienas statinys, iš išorės bokštas „Rocca“ atrodo kaip du sujungti bokštai.
Kadangi šis bokštas yra paskutinis iš pastatų komplekso, jo projektuotojai, norėdami nutraukti bokštais „Comenius“ ir „Montesquieu“ pradėtą tęstinumą, pastatė jį įstrižai kaip baigiamąjį architektūrinį elementą. Tik viena iš dviejų fasado pusių tiksliai perėmė bokštų „Comenius“ ir „Montesquieu“ struktūrą ir matmenis, o kita fasado pusė yra juodos spalvos ir šiek tiek aukštesnė. Taigi bokštas „Rocca“ integruotas į vietovę, sukuriant architektūrinį dialogą su Rūmais bei bokštais „Comenius“ ir „Montesquieu“. Su kitais pastatais bokštas sujungtas prailginus Galeriją ir įrengus didelius laiptus, kurie primena Galeriją su Rūmais jungiančius laiptus.
Bokštui „Rocca“ suteiktas aukščiausios klasės energijos vartojimo efektyvumo sertifikatas, koks suteikiamas pasyviems pastatams, nes šildymo poreikis sumažintas 55 %, palyginti su referenciniu pastatu, o pirminės energijos suvartojimas ir išmetamas CO² kiekis sumažinti 45 %.
2019 m. rugsėjo mėn. inauguravus bokštą „Rocca“ atsirado galimybė visas Teisingumo Teismo tarnybas įkurdinti viename pastatų komplekse, suburiant visus darbuotojus ir Narius po vienu stogu.