Skład izb
11.03.2020 
     
Pierwsza izba: H. Kanninen
A) M. Jaeger
    N. Półtorak
B) M. Jaeger
    O. Porchia
C) M. Jaeger
    M. Stancu
D) N. Półtorak
    O. Porchia
E) N. Półtorak
    M. Stancu
F) O. Porchia
    M. Stancu
Pierwsza izba w składzie powiększonym:   H. Kanninen
M. Jaeger
N. Półtorak
O. Porchia
M. Stancu
Druga izba: V. Tomljenović
A) F. Schalin
    P. Škvařilová-Pelzl
B) F. Schalin
    I. Nõmm
C) P. Škvařilová-Pelzl
    I. Nõmm
Druga izba w składzie powiększonym: V. Tomljenović
F. Schalin
P. Škvařilová-Pelzl
I. Nõmm
G. Steinfatt
Trzecia izba: A. M. Collins
A) V. Kreuschitz
    Z. Csehi
B) V. Kreuschitz
    G. De Baere
C) V. Kreuschitz
    G. Steinfatt
D) Z. Csehi
    G. De Baere
E) Z. Csehi
    G. Steinfatt
F) G. De Baere
    G. Steinfatt
Trzecia izba w składzie powiększonym: A. M. Collins
V. Kreuschitz
Z. Csehi
G. De Baere
G. Steinfatt
Czwarta izba: S. Gervasoni
A) L. Madise
    P. Nihoul
B) L. Madise
    R. Frendo
C) L. Madise
    J. M. y Pérez de Nanclares
D) P. Nihoul
    R. Frendo
E) P. Nihoul
    J. M. y Pérez de Nanclares
F) R. Frendo
    J. M. y Pérez de Nanclares
Czwarta izba w składzie powiększonym: S. Gervasoni
L. Madise
P. Nihoul
R. Frendo
J. M. y Pérez de Nanclares
Piąta izba: D. Spielmann
A) U. Öberg
     O. Spineanu-Matei
B) U. Öberg
     R. Mastroianni
C) O. Spineanu-Matei
     R. Mastroianni
Piąta izba w składzie powiększonym: D. Spielmann
U. Öberg
O. Spineanu-Matei
R. Mastroianni
R. Norkus
Szósta izba: A. Marcoulli
A) S. Frimodt Nielsen
    J. Schwarcz
B) S. Frimodt Nielsen
    C. Iliopoulos
C) S. Frimodt Nielsen
    R. Norkus
D) J. Schwarcz
    C. Iliopoulos
E) J. Schwarcz
    R. Norkus
F) C. Iliopoulos
    R. Norkus
Szósta izba w składzie powiększonym: A. Marcoulli
S. Frimodt Nielsen
J. Schwarcz
C. Iliopoulos
R. Norkus
Siódma izba: R. da Silva Passos
A) V. Valančius
    I. Reine
B) V. Valančius
    L. Truchot
C) V. Valančius
    M. Sampol Pucurull
D) I. Reine
    L. Truchot
E) I. Reine
    M. Sampol Pucurull
F) L. Truchot
    M. Sampol Pucurull
Siódma izba w składzie powiększonym: R. da Silva Passos
V. Valančius
I. Reine
L. Truchot
M. Sampol Pucurull
Ósma izba: J. Svenningsen
A) R. Barents
    C. Mac Eochaidh
B) R. Barents
    T. R. Pynnä
C) R. Barents
    J. C. Laitenberger
D) C. Mac Eochaidh
    T. R. Pynnä
E) C. Mac Eochaidh
    J. C. Laitenberger
F) T. R. Pynnä
    J. C. Laitenberger
Ósma izba w składzie powiększonym: J. Svenningsen
R. Barents
C. Mac Eochaidh
T. R. Pynnä
J. C. Laitenberger
Dziewiąta izba: M. J. Costeira
A) D. Gratsias
    M. Kancheva
B) D. Gratsias
    B. Berke
C) D. Gratsias
    T. Perišin
D) M. Kancheva
    B. Berke
E) M. Kancheva
    T. Perišin
F) B. Berke
    T. Perišin
Dziewiąta izba w składzie powiększonym: M. J. Costeira
D. Gratsias
M. Kancheva
B. Berke
T. Perišin
Dziesiąta izba: A. Kornezov
A) E. Buttigieg
    J. Passer
B) E. Buttigieg
    K. Kowalik-Bańczyk
C) E. Buttigieg
    G. Hesse
D) J. Passer
    K. Kowalik-Bańczyk
E) J. Passer
    G. Hesse
F) K. Kowalik-Bańczyk
    G. Hesse
Dziesiąta izba w składzie powiększonym: A. Kornezov
E. Buttigieg
J. Passer
K. Kowalik-Bańczyk
G. Hesse